Ara
Close this search box.
Black-Ice-Audio-F35
Fusion F35

Lambalı stereo güçlendirici Fusion F35, Jim Fosgate'in son tasarımı, çığır açan ODYSSEY teknolojisiyle birlikte dokunmatik sensörler ve LED'lerden oluşan bir dizi görsel çekici özelliği üzerinde barındırıyor. 

Karbon fiber ve ayna parlaklığındaki cam panellerle birleştirilmiş, LED aydınlatmalı dokunmatik sensörlerin kullanıldığı bu çift şaseli tasarım, son dönemlerin en yeni devresini içerisinde barındırıyor. 

2015 yılında tasarlanan Odyssey, çift fazlı bir V tahrik devresi. EL34’ler ile 60 vat gücünde, sihirli bir lambalı ses ortaya koyuyor. İpeksi, pürüzsüz ve dokunaklı…kısık ışıklı, duman altı caz kulüp günleri geri dönüyor adeta. 

Üzerindeki Exact Biasing Vu metre ile 6550/KT88 çıkış lambalarına hızlıca geçildiğinde F35, her mekanı sarsabilecek 70 vatlık dinamik çıkış gücüne ulaşıyor.  

Eğlence, çocuklar ve komşular yattıktan sonra da devam ediyor. Kulaklığınızı takıp headphone düğmesine basmanız yeterli. 

 

Yapı detayları ve özellikler

  • Komple birleşik Stereo Güçlendirici: 1 V girişle 60 ile 70 vat arası, en fazla 85 vat çıkış gücü.
  • Çoklu girişler: dokunmatik sensörlü seçici tuşlar
  • Özellikler: EL34 ya da 6550 lambalar kullanılabilir. Biri sabit diğeri subwoofer için ayrı iki çıkış. Uzaktan kumanda ve dokunmatik sensörler, aç/kapa anahtarı. Lambalı kulaklık çıkışı.
  • Özel Sarım Audio Trafolar: Alman malı, gren oryantasyonlu silikon çelik çekirdekli trafolar. Hafler tasarım üzerine kurulu çıkış trafoları.
  • Exact Bias Sistem: Üst panelde denge voltajı ayar vidaları ve panele gömülü ayar metresi.
  • En gelişmiş komponentler: ALPS Blue audio potansiyometre, altın kaplı RCA giriş jakları, Black Ice Audio eşleme kapasitörleri.
  • Düşük Geri Beslemeli Tasarım: Sadece 4.5 dB