Ara
Close this search box.

İster müzik ister film müziklerinde olsun – derin ve güçlü basların ritmik vuruşu ile birlikte içimiz de titreşir ve tüyleri diken diken edecek heyecan seviyeleri oluşur. 

ASUB, Magico A5, A3 veya A1 ile olduğu kadar gürleyen alt bas ihtiyacı olan her tür hoparlörün ses boyut kabiliyetini arttırır. 

ASUB, komple güçlendirilmiş bir alüminyum bir kasaya, ultra sert alüminyum bir koniye, dahili güçlendiriciye, elektronik geçiş devresine ve DSP kontrol merkezine sahiptir.

Magico M gravürünü hak eden, kapsamlı kontrol ve tavizsiz mühendislik ile üstün performans sunan gerçek bir Magico hoparlör tasarımı.

ASUB kasası, Magico’nun sertlik, stabilite ve minimum akustik katkı ile ilgili tavizsiz standartlarını karşılamak için hem FEA yazılımı kullanılarak simülasyonda hem de fiziksel testte geliştirilen ve değerlendirilen 3/8” kalınlığında 6061 T6 alüminyum, yenilikçi dahili destek ve gelişmiş sönümleme malzemeleri ile QSUB mimarisinin ilkelerini paylaşır. ASUB, zarif eloksallı siyah fırçalanmış alüminyum bir kasaya sahiptir.

ASUB, optimum sertlik-ağırlık oranına sahip ultra sert alüminyum koniye sahip yeni geliştirilmiş Magico 10 inç alüminyum sürücü kullanır.

Sürücü, en son FEA simülasyonu kullanılarak düşük frekans aralığında müzikle ilgili bozulmaları en aza indirecek şekilde kalibre edilmiştir.

Öne fırlatan sürücü, hız ve doğrulukla derin, güçlü, kontrollü bas frekansları üretebilen son derece güçlü bir mıknatıs düzeneğine sahiptir. Saf Titanyum 55mm ses bobini motor sistemi, uzun bir gezinme hızı ile süper stabilize bir manyetik alan sağlar ve minimum bozulma ile 110 dB seviyesinde 50 Hz üretebilir.

A-SUB’un dahili dijital amplifikatörü, amaca yönelik 500 Watt güç sağlar. Bir stereo veya ev sinema sistemindeki ana hoparlörlerle sorunsuz entegrasyon, yerleşik dijital olarak kontrol edilen aktif geçiş ve DSP kontrolü ile kolayca sağlanır.

DSP yazılımı, dinleme odasında birlikte çalışan subwoofer ve ana hoparlörlerin mükemmel entegrasyonunu sağlar.

Diğer önemli özellikler arasında bireysel ayarları saklamak için 3 hafızalı ön ayar, otomatik algılama, otomatik kapanma, kırpma önleme ve termal koruma bulunur.

ASUB’un nispeten küçük ayak izi, dinleme odasında büyük hava basıncı değişiklikleri üretebilir ve ana hoparlörlerin hızı ve bütünlüğü ile inanılmaz derecede derin, güçlü bas sağlar. ASUB’un öne fırlatmalı tasarımı dinleme odasına yerleştirilmesini kolaylaştırır ve her sistemin genel ses performansına heyecan verici bir ses katkısı sağlar.

Üniteler

1 x 10” Bas hopalör

RCA giriş empedansı:

54 K Ohm

XLR giriş empedansı:

44 K ohm

Frekans cevabı:

20-120 Hz

Boyutlar:

46x45x37 cm YxGxD Ağırlık: 49 kg