PEPLINK MAX HD4

Speedfusion Birleştirme Teknolojisi

Peplink’in patentli SpeedFusion teknolojisi şirket ya da kurumunuzda bulunan 13 adete kadar düşük maliyetli Kablo, DSL, 3G/4G/LTE gibi WAN hatların band genişliğinden istifade etmenizi sağlar.

MAX HD4 Quad 4G LTE Mobile Router

Max HD4 üzerinde bulunan SpeedFusion band birleştirme ve akıllı yük dengeleme özellikleri ile tüm bağlantılarınızdan olağanüstü performans elde etmenizi garantiler.

Dört adet hücresel modem

Dörtlü hücresel modem ve yedeklemeli SIM yuvaları ile dört adete kadar hücresel veri sağlayıcının hatlarını birleştirerek band genişliği yaratabilir, data aşımını engelleyebilir ya da kör noktaları elimine edebilirsiniz.

SPEEDFUSION BİRLEŞTİRME TEKNOLOJİSİ

Peplink’in patentli SpeedFusion teknolojisi şirket ya da kurumunuzda bulunan 13 adete kadar düşük maliyetli Kablo, DSL, 3G/4G/LTE gibi WAN hatların band genişliğinden istifade etmenizi sağlar. İster birkaç döküman aktarıyor olun ister gerçek zamanlı POS bilgisi paylaşıyor ya da video besleme veya VoIP görüşmeleri yapıyor olun, SpeedFusion tüm bilgileri, tek bir geniş data borusundan maliyeti düşük, süper hızlı ve kolay kontrol edilebilir halde iletiyor olacaktır.